Informacje ogólne

Camper Park leży u podnóża Parku Krajobrazowego co daje mu przepiękną panoramę na Ģóry Stołowe. Dzięki swojej lokalizacji jest idealny do uprawiania turystyki górskiej. Położony jest 200 m od Zalewu Radkowskiego, a w jego okolicach znajduje się wiele miejsc wartych zobaczenia. Patrz zakładka: atrakcje regionu.

Baza noclegowa: posiadany 50 wydzielonych parceli i około 100 miejsc na polu namiotowym.

Węzeł sanitarny osobny dla kobiet i mężczyzn, który dostępny jest przez całą dobę (wraz z ciepłą wodą). Za korzystanie z niego nie pobieramy dodatkowych opłat.

Serwis kamperów (zrzut wody i ścieków), dla naszych gości bezpłatne.

Wi-Fi jest dostępne tylko na terenie budynku głównego i pod wiatą.

Plac zabaw to miejsce chętnie odwiedzane przez najmłodszych, gdzie mogą zawrzeć nowe znajomości i rozładować swoją energię.

Kuchnia letnia jest ogólnodostępna. Posiada: kuchenkę 4 palnikową, 2 czajniki elektryczne, 2 lodówki.

Ognisko – obecnie mamy wydzielone 3 miejsca na ognisko po uprzednim zgłoszeniu tego faktu i dokonaniu opłaty w kwocie 20 zł (za jednorazowe skorzystanie).

Posiłki – na terenie Camperparku znajduje się bar czynny od godz. 12.00, można tu wypić wyśmienitą kawę z ekspresu, zjeść ciepły posiłek aż do godz. 20.00. Nasza kucharka – Pani Gosia gotuje pyszne zupy i domowe obiadki, a pstrąg z naszych stawów jest prawdziwym rarytasem.

Zwierzęta to atrakcja którą uwielbiają wszystkie maluchy. Konie za płotem, kaczki, kury, króliczki, kotki, baranki dostarczają im dużo radości i możliwość poznania ich z bliska.