REZERWACJA BEZ POŚREDNIKÓW

Radków to maleńkie, piękne miasteczko u podnóża Gór Stołowych, w którym znajduje się nasz AgroZajazd.
Oprócz noclegów w pokojach z łazienkami, a w okresie letnim również w domkach holenderskich,
zapraszamy na świeżutkiego pstrąga z własnych stawów oraz pyszną domową strawę.

Nasz Agrozajazd powstał w 2008 roku i położony jest w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych.
Dzięki swojej lokalizacji jest idealny do uprawiania turystyki górskiej. Jest położony 200 m od Zalewu Radkowskiego a w jego okolicach znajduje się wiele atrakcyjnych turystycznie miejsc.

W skład naszej bazy noclegowej wchodzą 4 pokoje, a w okresie letnim domki holenderskie i pole namiotowe. Dla najmłodszych mamy przygotowany plac zabaw. To miejsce, gdzie nasze pociechy mogą zawrzeć nowe znajomości i rozładować swoją energię.

Na terenie naszego obiektu znajduje się bar. Od godz.9.00 do 12.00 można tu zjeść smaczne śniadanie i wypić wyśmienitą kawę z ekspresu. Potem bar zapewnia możliwość zjedzenia ciepłego posiłku aż do godz. 20.00. Nasza kucharka Pani Gosia gotuje pyszne zupy i domowe obiadki a pstrąg z naszych stawów jest prawdziwym rarytasem.

Zwierzęta to atrakcja, którą uwielbiają wszystkie maluchy. Konie za płotem, kaczki, kury, króliczki, kotki, baranki dostarczają im dużo radości i możliwość poznania ich z bliska.

Obecnie mamy wydzielone 3 miejsca na ognisko, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu w barze i dokonaniu opłaty w kwocie 20 zł (za jednorazowe skorzystanie).

Camperpark powstał w 2016 roku jako rozwinięcie naszej pierwotnej działalności – Agrozajazdu. Ponieważ jest umiejscowiony u podnóża Gór Stołowych przez cały dzień towarzyszy nam przepiękny widok. Przy polu namiotowym dostępna jest kuchnia letnia. Posiada: kuchenkę 4 palnikową, 2 czajniki elektryczne, 2 lodówki. Do dyspozycji gości są liczne krzesła i stoły. Ze szczególną starannością dbamy aby stworzyć dla Was miejsce przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku, dlatego część pola namiotowego została podzielona zielenią na wygodne parcele.

Zdjęcia

/